pomieszczenie

Co kupić w prezencie bożonarodzeniowym domatorowi? Parę fajnych pomysłów

Kupując prezent pod choinkę dla bliskiej osoby bez wątpienia powinniśmy kierować się przede wszystkim jej gustem. Jeśli na przykład masz do czynienia z wielbicielem aktywnego trybu życia, wtedy niemalże oczywiste będzie, że kupisz mu coś związanego ze sportem.

Finlandia
Autor: Jonas Van den Eynde
Źródło: http://www.flickr.com
Co jednak w wypadkusytuacji, gdy masz do czynienia z osobą, która nie bardzo lubi sport i generalnie dość rzadko wychodzi z domu? Poznaj nasze pomysły prezentów dla domatorów!
Gry planszowe
W dzisiejszych czasach gry planszowe dla dorosłych przeżywają prawdziwy renesans. Na rynku pojawia się wiele tytułów, które mogą zainteresować praktycznie każdego wielbiciela planszówek – począwszy od klasyków w nowszych wydaniach, jak przykładowo Pokój 25, ale także zupełnie nowe pozycje jak dla przykładu Relic Tajemnica Sektora Antian. Jeśli jeszcze nie słyszałeś o tej planszówce, z pewnością musisz poczytać o niej opinie w internecie – aktualnie bije ona prawdziwe rekordy popularności, zatem bez wątpliwości będzie fantastycznym pomysłem na podarunek pod choinkę właściwie dla każdego. Dla ludzi, którzy dopiero rozpoczynają swą przygodę z planszówkami polecamy takie gry jak na przykład K2 gra, dzięki której na pewno niemalże każdy zaraz złapie bakcyla gier planszowych!
pomieszczenie
Autor: Jeff Djevdet
Źródło: http://www.flickr.com
książka zawsze jest świetnym prezentem

Jeżeli nie zdecydujesz się na zakup gry planszowej, wówczas niewątpliwie dobrym rozwiązaniem będzie na przykład jakaś ciekawa książka – to prezent, który sprawdza się właściwie zawsze. Jeżeli nie znasz nieźle gustu drugiej osoby, wtedy popytaj jego bliskich – to bez wątpliwości ułatwi Ci podjęcie ostatecznej decyzji co do zakupu.