Urządzenie dla leniwych „dawaczy” podarunków.

Następna okazja na wręczenie podarunku i następne udawane „łaaaaał ale suuper” przez obdarowywaną osobę. Jeśli jesteśmy wyposażeni przez Najwyższego Kreatora magiczną mocą kreatywności i co ważniejsze ogromną mocą niepopadania w lenistwo, możemy własnoręcznie wykonać niepowtarzalny prezencik. Znając realia, powyższe supermoce nie występują zbyt często razem. Chcąc zatem uniknąć wątpliwie fantastycznych umiejętności aktorskich koleżanki, której imieniny się zbliżają, wytężmy nasze mózgi oraz łącza sieciowe i poszukajmy czegoś interesującego w internecie.

Prezenty

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Nawet oklepany, acz przydatny prezent w postaci butelki wypełnionej ulubioną substancją, może być oryginalny. Wystarczy wręczyć go w szykownej skrzynce. Jeszcze większym zaskoczeniem będzie dodanie do niej specjalnie wygrawerowanej tabliczki. „Naszej najdroższej koleżance, tu imię, najdrożsi, tu imiona”.

Interesujesz się tym zagadnieniem? Czytaj więc dalej biżuteria srebrna o tym wątku w następnym tekście, który dla Ciebie opracowaliśmy. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba.

Oczywiście nie musimy się ograniczać do wręczania naczyń szklanych, które tak czy inaczej pojawią się na imprezie. Jeśli chcemy zrobić jeszcze bardziej piorunujące wrażenie, możemy wręczyć jeszcze bardziej wysublimowane podarunki.

„Dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie na najlepszą koleżankę” czy inne tego typu, troszkę tylko trącące wazelinką treści, podane w ciekawej oprawie mogą być strzałem w dziesiątkę. Idąc tą drogą, świetnym rozwiązaniem może okazać się statuetka z wygrawerowaną sentencją skomponowaną specjalnie na tę okazję. Taki podarunek wykonany ze szkła i corianu, może z powodzeniem imitować ekskluzywny kryształ i marmur. Ważny jest efekt.

Dla osoby, z którą dzielimy niedolę pracy biurowej, fantastycznym podarunkiem może się okazać tabliczka z jej nazwiskiem oraz sprytną interpretacją jej stanowiska. Przyjemnie jest uchodzić za osobę bardziej kompetentną niż jest się w rzeczywistości. Idąc dalej – dla właściciela samochodu starszego niż on sam, nie ma lepszego prezentu niż szklany, tj. Kryształowy, ma się rozumieć, breloczek z logo firmy producenta autka.

Kiedy jednak chcemy podarować znajomej osobie coś praktycznego i znamy jej rozmiary, warto pomyśleć nad zakupem ciuchów. Kobietom z całą pewnością spodobają się suknie i sukienki (tu zobacz). Panowie zaś zadowoleni będą ze spodenek męskich (więcej tu: ), koszulki męskiej, albo i całego kompletu.

Najlepszym rozwiązaniem będzie oczywiście urzeczywistnienie własnego pomysłu. Kryształowo – marmurowa statuetka w formie pucharu stosowanego do chłodzenia szampana z wygrawerowaną sentencją kierowaną wyłącznie do jubilata.