Czy miłość w Anglii się opłaca? Samotni rodzice z dzieckiem mogą liczyć na wiele zapomóg

O odnajdywaniu miłości w sieci przeczytamy sporo opinii, zarówno popierających jak i nieprzychylnych takiemu sposobowi nawiązywania sympatii. Relacje zaczęte w sieci przekraczają coraz częściej granice miast, województw, a nawet państw. Kto wie, czy właśnie w ten sposób nie nawiążesz długotrwałej i udanej relacji?

rodzice

Autor: The National Guard
Źródło: http://www.flickr.com
Wiek, postura, ulubione rozrywki, preferowane cechy u potencjalnego partnera – dziś dobieramy wedle rozmaitych kryteriów. W portalach randkowych pomagają w tym awatary i galerie zdjęć kandydatów i kandydatek, opis pasji i zajęć którymi zajmują się uczestnicy sieciowych podchodów oraz wymagania. Internetowi wyławiacze partnerów przechodzą jednocześnie test zaangażowania. Jakby nie patrzeć portal skraca i spłaszcza znajomość, co nierzadko prowadzi do niepotrzebnych starć i rozstań, które w tradycyjnych, warunkach, bez sieci, mogłyby się nie wydarzyć. Wiedzmy, że goniąc za ideałem, a nie dając sobie czasu, możemy nigdy na taki nie trafić…

Spotkania, które zainspirowało poznanie się w internecie, to bardzo ważny etap nawiązywania znajomości.

Podoba Ci się taki post? Jeżeli tak, to z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że analogiczny tekst jest tuż obok. Zwyczajnie zobacz tekst (http://magazynauto.pl/porady/jak-dbac-o-silnik-z-doladowaniem-turbo-i-kompresor-eksploatacja-objawy-usterek-regeneracja-ceny,aid,2166).

Dobrze poprowadzone „otwarcie” przekształći się w swoim czasie w przyjacielską relację, którą obuduje prawdziwe uczucie. I tak przez następne lata obopólnego

samotni rodzice

Autor: Antonio Tajuelo
Źródło: http://www.flickr.com

zrozumienia – to wszystko co wymaga próby czasu i roztropności nie jest wcale zamknięte dla portali randkowych, a szczególnie ich użytkowników. Samotni rodzice, czy rozwodnicy mają w życiu trudną sytuację na polu „uczuć”. Stare związki stały się przeszłością, ale życie toczy się dalej. Przyzwyczajeni do partnera odbierającego dzieci z przedszkola, kupującego zakupy, sprzątającego, dawni rodzice zostają singlami z dziećmi w czterech ścianach.

Takowa sytuacja może mieć własne plusy, np. za granicą. Miłość w Anglii, w szczęśliwym związku małżeńskim paradoskalnie… nie musi się opłacać tak jak wychowywanie samotne dziecka. Jakkolwiek to brzmi, samotne matki i ojcowie (po przejściach) mogą osiągnąć nawet kilkaset funtów wsparcia od państwa. Zależy to od liczby chowanych przez partnera-singla dzieci i obliczonych dochodów na osobę. To nie koniec socjalnego wsparcia dla rodziców samotnie wychowujących dzieci na Wyspach. Pary polskich emigrantów mogą skorzystać z brytyjskiego prawa „państwa opiekuńczego”.