Kupujemy dom i co dalej? Sprawdź, dlaczego jest Ci potrzebny projektant wnętrz!

Zazwyczaj zakup nowego mieszkania lub domu wiąże się z wielką ilością decyzji, które musisz podjąć niemal każdego dnia przed wprowadzeniem się, a niejednokrotnie jeszcze długie miesiące po.

fiskus

Autor: Juhan Sonin
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli chcesz unikać chociażby części z tych obowiązków, wtedy z pewnością powinieneś zatrudnić projektanta wnętrz!
public relations konferencja

Autor: Burson-Marsteller
Źródło: http://www.flickr.com
Po co Ci architekt?
Niektórzy z nas niewątpliwie mogą pochwalić się fantastycznym gustem, a także wyczuciem co do urządzenia przestrzeni w domu. Prawda jest taka, iż zwykle takie osoby bywają właśnie projektantami wnętrz! Jeżeli zatem projektowanie wnętrz jest Ci raczej obce, wówczas architekt wnętrz jest Ci właściwie niezbędny.

Intrygują Cię opisywane tu zagadnienia? Jeśli tak, to kliknij ponadto ten odnośnik – są tutaj ważne informacje (https://dokumentyniszczenie.pl/kontakt), które także Cię zaciekawią.

W przeciwnym wypadku prawdopodobnie skończy się tak, że pójdziesz do dowolnego sklepu z meblami i albo wyjdziesz stamtąd zaraz z poczuciem zupełnego mętliku w głowie albo też zdecydujesz się na kupno pierwszej z brzegu kanapy żeby tylko mieć tę mękę już za sobą. Jeżeli zatrudnisz projektanta, najpierw opowiesz mu mniej więcej, jak powinno wyglądać Twoje mieszkanie, a on zaprezentuje Ci tylko kilka wariantów – wtedy z pewnością lepiej będzie Ci wybierać.

Czego można oczekiwać od architekta wnętrz?
dokumentacja

Autor: rhodesj
Źródło: http://www.flickr.com
To zależy, co zawrzesz w umowie – co do zasady projektowanie może obejmować tylko podstawowe konsultacje, ale również może dotyczyć urządzenia praktycznie całego mieszkania.

Oczywiście im większej liczby rzeczy będziesz wymagał od projektanta, tym więcej będziesz musieć mu zapłacić, jednak w większości przypadków oczywiście się to opłaca. Wystarcza, że pomyślisz, iż będziesz w tym domu żył przez pewien czas – czyż nie warto wtedy zainwestować odrobinę więcej pieniędzy aby cieszyć się wspaniałymi wnętrzami?