Mnóstwo ludzi obecnie marzy, by założyć własny biznes i być niezależnym finansowo oraz decyzyjnie

W Polsce żyje mnóstwo |osób, które są niezwykle przedsiębiorcze. Chcą pracować na własny rachunek i nie mają zamiaru mieć za plecami przełożonego.

podświetlany billobard reklamowy

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Dokument

Autor: 24oranges.nl
Źródło: http://www.flickr.com
Wówczas będą mogły całkowicie wykazać się swymi przymiotami w zarządzaniu.
logo

Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com

Jest spora grupa osób, które chętnie rozpoczęłyby swój biznes, ale obawiają się porażki i bankructwa. Niepokoje takie są w pełni normalne, ponieważ według statystyk znaczny odsetek spółek zamyka się w ciągu pierwszych 12 miesięcy. Metodą na to, by ominąć ten problem może być franczyza. W tym biznesie omija nas jeden z najczęstszych problemów, z którym borykają się nowe spółki – nie musimy wyrabiać sobie marki ani przekonać do siebie kontrahentów. Działamy pod świetnie znaną wszystkim spółką, która użycza nam swoje logo. To znaczna ulga, gdyż nie musimy pakować fortuny (której pewnie i tak nie posiadamy) w promocję. Oferty franczyzy zazwyczaj są bardzo fair.

Namawiamy Cię do zajrzenia do nowego postu na zbliżony temat – w nim odnajdziesz ekstra treści. Zatem idź do serwisu dzień wolny za święto i ciesz się nimi.

W zamian za to, że wielki koncern da nam swe logo, my jesteśmy zobligowani uiszczać w każdym miesiącu abonament. Ma to swe zalety dla obu stron. My nie musimy bać się, że zbankrutujemy, gdyż prowadzimy biznes pod znaną marką, a prezes firmy ma stałe wpływy z „dzierżawców” znaku firmowego. W taki sposób możemy założyć oraz prowadzić sklep spożywczy, restaurację czy kawiarenkę.

Jesteśmy wtedy swoimi szefami i podejmujemy wszelkie niezbędne decyzje.

Podoba Ci się nasz temat? Przeloguj więc do następnego posta i zweryfikuje jakie merytoryczne źródło było naszą zachętą. Miłej lektury!

Mamy szansę wykazać się kreatywnością oraz umiejętnościami prowadzenia przedsiębiorstwa. Możemy po jakimś czasie zatrudnić ludzi i sami wtedy będziemy szefami.