Największe portale towarzyskie

Czułości i przyjaźni poszukują w internecie zarówno renciści, jak i aktywni zawodowo młodzi ludzie. W polskim internecie, funkcjonuje kilkanaście portali randkowych. Codziennie odwiedzają je miliony Polaków. To bezsprzecznie znak czasu. Coraz więcej aspektów naszego życia przeniosło się do internetu, traktujemy sieć jako konieczne urządzenie i bez skrępowania z niego korzystamy, też do tego, żeby znaleźć współmałżonka.

spotkanie

Autor: Office of Naval Research
Źródło: http://www.flickr.com
Portal towarzyski znacznie pogłębia okazję na znalezienie miłości. Przede wszystkim gromadzą dużą grupę osobników, która ma ten sam cel – wyszukać miłość. Wyszukiwanie partnera spełniającego z góry określone reguły wpisywane w internetową wyszukiwarkę nie stale się potwierdza, gdyż serce nie sługa i jest w stanie silniej zabić na widok zupełnie kogoś innego.

Poszukiwanie bliskiej osoby w sieci stało się współcześnie nie tylko czymś oczywistym i pospolitym, lecz także ze względu na potencjał i zasięg wydaje się szybką drogą do indywidualnego szczęścia.

To, czy odnajdziemy życiowego partnera w wielkim zakresie zależy od nas samych. Od tego, jak się ukażemy, i tego, czego wyczekujemy od drugiej osoby. Nie ma dobrego przepisu na to, jak podbić serce innej osoby, ale w dobie komputeryzacji, posiadamy łatwy dostęp do portali towarzyskich.

spotkanie

Autor: Segafredo Zanetti
Źródło: Segafredo Zanetti

W ostatnim czasie dominowała opinia, że osoba poszukująca bliskiej osoby w sieci nie radzi sobie z kontaktami w świecie realnym. Tymczasem przyczyny korzystania z serwisów są różne, jak chociażby niedobór czasu, lub pragnienie poznania kogoś spoza kręgu swoich przyjaciół. Nieprawdą jest także, że osoby zakładające konta na portalach towarzyskich są ludźmi dzikimi. Istnienie na stronach, to dla nich łatwa postać kontaktowania się z innymi.

W zawieraniu znajomości na portalach towarzyskich z pewnością należy zachować baczność. Mężczyźni uwielbiają czasami ukryć swój stan cywilny, albo wzrost, z kolei kobiety ochoczo zaniżają swoją wagę. Jednakże przecież nie o to idzie, by kogokolwiek mamić, ale trafić na odpowiedniego partnera i razem realizować marzenia. Może się okazać, że przeznaczona nam osoba mieszka tuż za rogiem.