Od kołyski do ścigacza – zainteresowania malucha z czasem się zmieniają

W różnym wieku, pociechy wymagają różnorakiej stymulacji, by móc dobrze się rozwijać oraz właśnie z tego powodu tak ważne jest to, aby wybierać dla nich zabawki w taki sposób, aby były adekwatne do wieku. Kiedy będą dla mniejszych pociech, to nasz maluch prędko się nimi znudzi, a kiedy będą dla starszych to będzie się frustrował, iż nie umie tego wykonać oraz też zabawka pójdzie w zapomnienie.

Sprawdzi się kojec i kolorowe zabawki

Kiedy sporo podróżujemy , albo potrzebujemy kolejnego łóżeczka w domu, aby nasz maluch mógł w nim siedzieć, to warto spojrzeć na Caretero kwadratowy kojec turystyczny Quadra Brown, w którym maluch ma możliwość się spokojnie bawić, uczyć chodzić, my będziemy dostrzegali je a ono nas, a w razie konieczności po złożeniu zabierze na pewno mało powierzchni. Żeby nasza pociecha nie nudziła się w kojcu, możemy jej kupić Fisher Price Piramida z kółek 71050, która składa się z kółek w różnych kolorach i wielkościach, a dziecko musi je ułożyć od największego do najmniejszego. Taka zabawa ćwiczy cierpliwość, wyobraźnię, a jeśli usiądziemy obok dziecka, to również oraz znajomość kolorów, jeżeli jedynie będziemy używali odpowiednie określenia.

Przez chodzik do quada

dziecko

Autor: Helen Doron Early English
Źródło: Helen Doron Early English
Jeśli nasza pociecha stara się już wstawać oraz ćwiczy się w stawianiu własnych pierwszych kroków, to jego wspaniałym przyjacielem stanie się Smily chodzik Rośnij ze mną 0804, który służy do pchania i na którym dziecko może się swobodnie wesprzeć. A kiedy chodzik będzie jeszcze nazbyt duży, albo zbyt mały, to zawsze mamy okazję wyjąć panel grający, który się w nim mieści oraz nasze dziecko przez to będzie posiadało fajną zabawkę.
Mimo wszystko starsze dzieci chcą czegoś innego, szybszego oraz znaczniejszego, dlatego właśnie świetnie ma okazję się tu spisać Smoby Quad elektryczny czarny 33050 .

Nie jesteś pewien co do tego tematu? Zwyczajnie sprawdź szczegóły opublikowane właśnie na tej stronie. Wszystko zostało dogłębnie przedstawione.

Naprawdę bezpieczny, dostosowany do kilkuletnich dzieci, na pewno zapewni im wiele radości i naprawdę dużo zadowolenia.

Ciekawe zabawki radują się największym zainteresowaniemWiedzmy, że im mocniej barwne i im fajniejsze zabawki, tym większym będą się radowały zainteresowaniem, a co się z tym łączy, wtedy my będziemy mieli świadomość, iż finanse, które na nie wydaliśmy, były rzeczywiście świetną inwestycją w rozwój naszego dziecka.