Podarki świąteczne: Co kupić bliskim na gwiazdkę?

Do Bożego Narodzenia zostały jedynie trzy weekendy. To największy czas, by rozejrzeć się za podarkami. Jak wykazują badania większość z nas czyni to na ostatnią sekundę, natomiast osoby, które mają już komplet świątecznych podarków można przeliczyć na palcach jednej ręki. Grudzień jest to miesiąc, któremu towarzyszy nieprzemijający kłopot: co kupić na podarki pod choinkę? Dla niego – najważniejszego w swym życiu faceta powinnaś wybrać coś niepowtarzalnego. Skarpetki i majtki odpadają. Prezenty pod choinkę dla niego nie mogą być pospolite. W końcu darzony, to ktoś dla ciebie wyjątkowy.

prezent

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Jeżeli idzie o podarunki dla mężczyzn, sprawa nie jest prosta. Jeśli chcemy żeby nasz ukochany dostał w tym roku niepowtarzalny prezent, spróbujmy spełnić jakiekolwiek jego skryte marzenie. Być może jako chłopczyna marzył o czymś i ciągle to wspomina? Pamiętajmy, że nawet w tych najtwardszych facetach tkwi mały chłopiec, który z miłą chęcią „popykałby sobie w piłkę” lub spędził cały dzień młócąc w najnowszą grę. Ażeby nasz podarek był wielką radością przypomnijmy sobie te małe i większe marzenia osoby, jaką pragniemy obdarować. Może Windows XP? Może najnowsza gra komputerowa? Uniwersalny podarek stanowią telefony Nokia – dowiedz się więcej.

Zrealizuj mały wywiad, może twojemu facetowi przydałaby się nowiutka rozdrabniarka do gałęzi? Może fantazjuje o czymś całkiem niepospolitym? Być może skok ze spadochronu? A może przydałaby mu się przykładowo stacja pogodowa – czytaj o stacjach

prezent

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Prezenty dla każdego. Stylowe rękawiczki, szale, nowości wydawnicze – to tylko niektóre przedmioty, które sprawdzają się, kiedy brakuje nam pomysłu. W asortymencie bardzo wielu marketów, w okresie przedświątecznym, pokazują się tak zwane komplety kosmetyków. Ładnie upiększane mogą być uniwersalnym upominkiem dla każdego. Kosztują rozmaicie – od 15 zł do 170 zł. Coraz to popularniejsze są też tzw., bony podarunkowe. Nabywamy je w sklepie, podarujemy bliskiej osobie, a ta – za kwotę na bonie – sama wybierze to, co ucieszy ją w najwyższym stopniu. Niemniej jednak przy całym tym szaleństwie zakupów pamiętajmy o frajdzie, bowiem to właśnie ona jest najistotniejsza. I dla osoby obdarowywanej i dla tej, która podarunek nabywa.