Prezenty przeżycia – niestandardowe prezenty, które zapamiętasz na całe życie

Kiedy mamy zamiar zrobić komuś rzeczywiście fajny upominek musimy brać pod uwagę to, co konkretna osoba uwielbia. Dlatego wybór prezentu nie jest łatwy. Szczególnie, jeśli znamy kogoś wiele lat i zdaje nam się, że już zrobiliśmy już wszystkie możliwe upominki. Jednak są takie pomysły na prezenty, które na pewno zaskoczą jubilata.

Lot balonem

Autor: tour geek
Źródło: http://www.flickr.com
Warto kupić danej osobie np.

Pragniemy Cię zachęcić do następnej strony, na której przygotowaliśmy dla Ciebie masę specjalistycznych wątków. Nie ociągaj się i po prostu kliknij odsyłacz (https://4stronysmaku.pl/kategoria-produktu/whisky-bezalkoholowe/).

lot balonem lub skok ze spadochronem. Choć może się zdawać to nazbyt szalone, to takie prezenty, które dają możliwość przeżycia, czegoś totalnie nowego są najlepszym pomysłem. Każdy doskonale wie, że najważniejsze prezenty to największe pomysły. Jeżeli, więc nasz znajomy nie miał okazji lecieć paralotnią, albo skakać na bungee, to powinniśmy pomyśleć o tego rodzaju upominku.

Interesujące pomysły na prezentyJeśli zależy nam na tym, żeby osoba, której mamy dać prezent była zadowolona, to trzeba rzeczywiście wymyślić coś wystrzałowego. Oczywiście pomysły na prezenty są bardzo różne (ciekawe pomysły – Prezentokracja). Sporo jest zależne od tego, kogo obdarowujemy i również od tego, jakimi środkami dysponujemy. Dlatego trzeba pamiętać o paru sprawach. Jeżeli jest możliwość zrzucenia się z innymi osobami na prezent, to dobrze o czymś takim pomyśleć. To doprowadzi do tego, że będziemy mogli wybrać solenizantowi fajniejszy prezent. Jeżeli posiadamy ograniczony budżet to warto zaprosić jubilata do restauracji na urodzinową kolację, zamiast kupować jakieś tanie pierdółki. A jeśli mamy możliwość to dobrze jest opłacić jubilatowi jakiś szalony prezent, przeżycie, które nasz znajomy będzie wspominał przez lata. Możemy postawić na lot balonem, paralotnię, jazdę w samochodzie rajdowym lub zajęcia z chodzenia po linie.

Samolot

Autor: Chuck Moravec
Źródło: http://www.flickr.com

Dziś wyszukiwać wśród wielu ciekawych opcji, wystarczy się rozejrzeć i wziąć pod uwagę to, komu podarunek jest robiony. Raczej skok na bungee dla babci nie będzie dobrym pomysłem, ale jeśli babcia nigdy nie płynęła na skuterze wodnym, to jest już całkiem realne marzenie do ogarnięcia. Dlatego jeżeli już robimy znajomej osobie prezentu to nich to będzie upominek od serca, jeżeli mamy kupić byle, co, to lepiej nic nie kupować.