Jaki jest oblicze pracodawcy w postrzeganiu zatrudnionego.

Czy opłacanie progresu zatrudnionego koreluje z jego satysfakcją z pracy?
Pracownik zadowolony to pracobiorca dobrze wynagrodzony, ale czy to tylko jeden argument dowodzący o zadowoleniu z pracy? Olbrzymia część pracobiorców coraz to częściej zauważa, że możliwość postępu i podwyższania kwalifikacji w pracy jest integralną składową zadowolenia z aktywności zawodowej.
Pracownicy pragną podwyższania swoich kompetencji i poczucia, że robią w życiu coś mającego sens.
We współczesnym świecie spotykamy się z coraz bardziej modnym trendem finansowania przez chlebodawców szkoleń zakładających podwyższenie umiejętności i wiedzy osób zatrudnionych.

Continue reading


Witryny crowdfundingowe Dowiedz się więcej na ten temat

Crowdfunding, zwany również finansowaniem społecznościowym, to zjawisko ciągle raczej nowe w kraju. Opiera się na założeniu, że użytkownicy Internetu stanowią bardzo dużą grupę ludzi, gotowych do pomocy w różnych interesujących sprawach. Crowdfunding opiera się na finansowaniu określonych przedsięwzięć przez tę właśnie rzeszę użytkowników. Najważniejszą cechą tego systemu jest to, że każdy chętny indywidualnie wyznacza kwotę dotacji. Od dawna bowiem wiadome jest, że często nawet symboliczne sumy okazują się znaczące dla przedsięwzięcia. Każdy projekt zamieszczony w serwisie crowdfundingowym powiada określną granicę, do której powinny dojść podarowane finanse w określonym okresie. Przedsięwzięcia, które szczególnie spodobały się użytkownikom, często tę określoną kwotę przekraczają kilkakrotnie.

Continue reading


Na wykonywaniu i obróbce zdjęć reklamowych jesteśmy w stanie zarobić fortunę, ale trzeba jeszcze pochwalić się np. wiedzą z zakresu marketingu

Fotografie używane w reklamie muszą spełniać szereg wymagań i na pewno nie są podobne to tych, które robimy każdego dnia swoim aparatem wbudowanych w telefon. Zresztą samo ujęcie chyba nie jest tak istotne jak późniejsza obróbka. Dla przykładu fotografie typu packshot zanim trafią na okładki gazetek reklamowych albo billboardów, muszą zostać poddane specjalnej obróbce komputerowej.

Continue reading


Możliwości reklamowe w Krakowie

Kraków jako małopolska stolica nie od dzisiaj cieszy się rekomendacją w rozbudowanych kręgach, jeżeli chodzi o możliwości reklamowe. Wśród niezwykle docenianych opcji wymieniana jest wypróbowana oraz dzięki temu godna zaufania firma, oferująca niezwykle szeroki zakres usług. Billboardowe propozycje z Krakowa spotykają się z niemałą aprobatą klientów, jacy chcą szczególnie znakomitej jakości oraz dokładnego dopasowania do ich wymagań.

Continue reading