Słuchowisko, przeciwko „Sezon Burz” autorstwa Andrzeja Sapkowskiego – czyli, Audiobooki robią kontrę

Czym jest słuchowisko oraz w jaki sposób się ono ma do Audiobooków? Jak bywa inaczej nazywana? Co do tych wszystkich rzeczy ma książka „Sezon Burz” posadzona w świecie Wiedźmina pochodzącego od Andrzeja Sapkowskiego? To wszyściutko i jeszcze więcej bez problemiku wynajdziesz wewnątrz naszego dzisiejszego artykułu!

Nasz nowiutki temacik zaczniemy od słowa: słuchowisko, które bywa niczym innym jak swojego rodzaju środkiem wyrazu, pokazywanym poprzez dźwięk jakiegoś typu postaci literackiej, wewnątrz której to skład wchodzą: pochodzący od ludzi głosik, muzyczka, oraz tak nazywane efekty akustyczne.

Nierzadko o sprawach, które nam się podobają dowiedzieliśmy się na podstawie opinii. Może w taki sposób będzie w tym przypadku, gdyż zapraszam do lektury (https://www.eccotravel.eu/p/jamajka) podobnego tekstu.

Bywa to gatunek radiowy, który w obecnej chwilce ciągle się rozwija dzięki coraz większej popularności napomkniętych już Audiobooków, które dzięki dźwiękowi adaptują i powieści i komiksy, czytane z podziałem na role oraz narratora, wraz z podobną do filmowej ścieżką dźwiękową, dając niewiarygodnie realistyczny efekt. Słuchowiska najczęściej bywają nazywane również „teatrem wyobraźni”.

podarunek

Autor: J@YGS
Źródło: http://www.flickr.com
Opony

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Co do samiutkiego audiobooka Wiedźmin Sezon Burz, to jest wewnątrz niego osiemdziesięciu czterech aktorów, a jego czas wynosi trzynaście godzinek oraz 31 minut słuchania. Jego formy zdobycia, to nie wątpiąc w to forma mp3, a także na płytce CD.

Istnieją także dodatkowe opcje wewnątrz pewnych sklepach Internetowych, wewnątrz których znajdziemy także dodatkowo tak nazywaną Fonodedykację od samiutkiego autora! Kwota za tego rodzaju audiobook wynosi w okolicy czterdziestu złotych, w uzależnieniu od sklepu, w którym to kupujemy audiobook, oraz napomkniętej postaci jego odsłuchiwania! Zapamiętaj, że pliki z fonodedykacją za każdym razem są o wiele bardziej drogie, podobnie jak książeczka z podpisem jej autora!