Szczecin oferuje nam szansę przetestowania się w rozwiązywaniu zagadek

Dużo częściej dzieje się tak, że gry komputerowe, które uzyskały powodzenie wśród internautów z upływem lat przerzucane zostają do świata realnego, gdzie wszystko dzieje się tu oraz dziś bez wykorzystania komputera. Obecnie niesamowicie sporą uwagą, tak w świecie, jak i w kraju, raduje się gra escape room, która jest wspaniałym pomysłem dla firmowych spotkań integracyjnych, i wieczorów kawalerskich albo panieńskich.

Escape room

Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
W grze tej bierze udział kilka osób, które zamknięte zostają na godzinę w specjalnym pomieszczeniu wypełnionym zagadkami i zadaniami, jeśli wykona się je prawidłowo to otrzymuje się klucz, za pomocą którego możemy się uwolnić z takiego pomieszczenia z tytułem zwycięzcy. Taka gra zmusza do myślenia, do fizycznego wysiłku oraz głównie do połączenia sił, dzięki czemu możemy się lepiej poznać z innymi osobami, które razem z nami znalazły się w konkretnym pomieszczeniu.

Udało nam się zwabić Twoją myśl naszym intrygującym postem? Rewelacyjnie. Tym samym zachęcamy – kliknij link (http://www.film-fiction.com/) i przejdź do następnej strony po detale.

Zobacz więcej informacji na dedykowanej stronie: (tajemniczy pokój)

Szczecin posiada przygotowany taki pokój

Coraz więcej miast daje nam szansę realnego zagrania w grę, polegającą na próbie uwolnienia się z zamkniętego pomieszczenia w określonym terminie. Szczecin nie jest tutaj wyjątkiem, a więc nie powinno nas dziwić, że też tu mamy szansę zmierzenia się w tej grze. Starczy tylko wpisać nazwę gry razem z nazwą miasta i już będziemy przekierowani na odpowiednią stronę, na której będziemy mogli zobaczyć, gdzie mieści się taki pokój, jak wiele zapłacimy za wzięcie w niej udziału, oraz będziemy posiadali ewentualność zamówienia dla siebie pomieszczenia w dogodnym dla nas okresie. Trzeba w ten sposób zmierzyć się ze sobą samym oraz sprawdzić, na ile jesteśmy zgrani z naszymi znajomymi, na pewno dowiemy się o sobie dużo więcej. Autor:

Nie musimy się zamykać we własnym mieszkaniu

Nie ma nic cudowniejszego aniżeli ewentualność wspólnej zabawy z przyjaciółmi. Przez to nie możemy zamykać się we własnym mieszkaniu przed monitorem, wręcz przeciwnie, musimy poszukać gier, które zostały przerzucone do świata realnego. Wówczas będziemy mogli się sprawdzić, a jednocześnie będziemy mieli szansę sympatycznie spędzić czas ze znajomymi poza własnym mieszkaniem.