Szczecin oferuje nam szansę przetestowania się w rozwiązywaniu zagadek

Dużo częściej dzieje się tak, że gry komputerowe, które uzyskały powodzenie wśród internautów z upływem lat przerzucane zostają do świata realnego, gdzie wszystko dzieje się tu oraz dziś bez wykorzystania komputera. Obecnie niesamowicie sporą uwagą, tak w świecie, jak i w kraju, raduje się gra escape room, która jest wspaniałym pomysłem dla firmowych spotkań integracyjnych, i wieczorów kawalerskich albo panieńskich.

Escape room

Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
W grze tej bierze udział kilka osób, które zamknięte zostają na godzinę w specjalnym pomieszczeniu wypełnionym zagadkami i zadaniami, jeśli wykona się je prawidłowo to otrzymuje się klucz, za pomocą którego możemy się uwolnić z takiego pomieszczenia z tytułem zwycięzcy. Taka gra zmusza do myślenia, do fizycznego wysiłku oraz głównie do połączenia sił, dzięki czemu możemy się lepiej poznać z innymi osobami, które razem z nami znalazły się w konkretnym pomieszczeniu. Zobacz więcej informacji na dedykowanej stronie: (tajemniczy pokój)

Szczecin posiada przygotowany taki pokój

Coraz więcej miast daje nam szansę realnego zagrania w grę, polegającą na próbie uwolnienia się z zamkniętego pomieszczenia w określonym terminie. Szczecin nie jest tutaj wyjątkiem, a więc nie powinno nas dziwić, że też tu mamy szansę zmierzenia się w tej grze. Starczy tylko wpisać nazwę gry razem z nazwą miasta i już będziemy przekierowani na odpowiednią stronę, na której będziemy mogli zobaczyć, gdzie mieści się taki pokój, jak wiele zapłacimy za wzięcie w niej udziału, oraz będziemy posiadali ewentualność zamówienia dla siebie pomieszczenia w dogodnym dla nas okresie. Trzeba w ten sposób zmierzyć się ze sobą samym oraz sprawdzić, na ile jesteśmy zgrani z naszymi znajomymi, na pewno dowiemy się o sobie dużo więcej. Autor:

Nie musimy się zamykać we własnym mieszkaniu

Nie ma nic cudowniejszego aniżeli ewentualność wspólnej zabawy z przyjaciółmi.

Jeżeli interesuje Cię ciąg dalszy szybki kurs angielskiego online tego tematu zapraszamy do następnego tekstu, który znajduje się pod podanym linkiem. Tam rozproszymy wszelkie Twe niepewności.

Przez to nie możemy zamykać się we własnym mieszkaniu przed monitorem, wręcz przeciwnie, musimy poszukać gier, które zostały przerzucone do świata realnego. Wówczas będziemy mogli się sprawdzić, a jednocześnie będziemy mieli szansę sympatycznie spędzić czas ze znajomymi poza własnym mieszkaniem.