Tęsknota za leżeniem na sianie jest teraz naprawdę do osiągnięcia już teraz dzięki pościeli ze wzorem stogu siana.

Ludzie, którzy ilekroć drzemali na sianie wspominają te chwilę jako radosnym okresem w swoim życiu. Spanie na stogu siana jest szczególną nocą, bo doznajemy pozytywnych uczuć.

Po pierwsze w naszych wspomnieniach drzemanie na sianie był zwykle pod gołym niebem czy w stodole. Zapach siana i świeże powietrze rozniecały w nas miłe uczucia. Sen na sianie był wtedy bajeczny i rano budziliśmy się zawsze wyspani. Też sny były wtedy cudowne. Takie sypianie na kępie siana porusza wszystkie nasze zmysły. Z sianem również związane są letnie sianokosy. Wioska wtedy tętni życiem i pracami przy koszeniu siana i przywożeniu go do stodoły. Całe pokolenia są wtedy aktywne w pracach na polu. Również siano stosowane było jako środek do materaców.

Komplet pościeli do domu

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com

W niektórych domach jeszcze można zobaczyć takie materace wypchane sianem. Takie sienniki także poruszają w nas miłe wspomnienia snu na stogu siana. Dla kochających sypiania na stogu siana została także przygotowana oryginalna pościel siano. Zobacz więcej tutaj: Taka pościel jest przyszykowana z wysoko jakościowego materiału satyny bawełnianej. Jest miła w kontakcie z ciałem również materiał jest silny i lekki. Wobec tego sen organizery na łóżeczko jest miły i budzimy się wyspani. Spanie w takiej pościeli to przedsmak drzemania na sianie pod gołym niebem lub w stodole. Pościel siano jest z nadrukiem stogu siana, w którym są schowane różne rzeczy czy owady, a które można odnaleźć w prawdziwym stogu siana.

Jest tam biedronka, myszka, igła oraz moneta. Spanie w takiej pościeli zapewne przyniesie zapomniane wspomnienia, kiedy to sypialiśmy na sianie pod gołym niebem czy w stodole. Nawet gdy nie spaliśmy nigdy na stogu siana, to ta pościel nam możliwie przyniesie przedsmak spania na kępie siana. Będziemy mogli wtedy każdemu powiedzieć, że też my mieliśmy sposobność drzemać na stogu siana.