W jaki sposób szybko można zostać we własnym mieszkaniu np. kosmonautą lub obrońcą galaktyki?

W życiu nie mniej ważna jak praca jest również możliwość spokojnego odpoczynku, żeby zregenerować siłę na następny dzień w biurze albo w szkole. Dla tych osób, które nie chcą chodzić do kawiarni czy też na mecze, są ponadto odmienne rozwiązania.

Mogą sobie po prostu zagrać w jakąkolwiek komputerową grę.
Obecnie modne są różne gry Internetowe, tzn. tego typu, w jakie mogą grać setki ludzi w tym samym czasie. Tematyka tego typu gier jest wszechstronna, jeżeli jedynie pragniesz, możesz zostać np. kapitanem jakiegokolwiek okrętu, wodzem starożytnego plemienia, admirałem na statku kosmicznym lub dowódcą czołgu. Trzeba jednak mieć w pamięci, że tego typu gry przegladarkowe mogłyby okazać się niezwykle uzależniające i należy umieć odróżniać rzeczywistość od fikcji. Jeśli jednak to nie stanowi problemu, to spędzanie czasu w tego typu właśnie sposób to ciekawa alternatywa dla przykładowo jazdy na sankach w długie zimowe wieczory. Zależnie od konkretnej rozgrywki w trakcie jej trwania można komunikować się ze współgraczami, żeby opracowywać różnorodnego rodzaju koalicje oraz realizować jakieś wspólne projekty.
wakacje 2013

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
berlin

Źródło: www.orlicatravel.pl
Wszystkie takie gry są całkowicie darmowe, tak w chwili rejestracji, jak i podczas samej gry. Z innej strony w większości z nich można by dokupować różne atrybuty lub usługi, dzięki jakim gra jest szybsza i bardziej przyjemna. Niestety tutaj do gry wkraczają rzeczywiste pieniądze, a to może zostać początkiem nawet istotnych problemów finansowych. Jeżeli jednak jesteśmy osobami racjonalnymi, to takie gry przegladarkowe to znakomity sposób na spędzanie wolnego czasu.

Duża część z takich gier toczy się w czasie rzeczywistym, dlatego też hipotetycznie nasza chwilowa nieobecność mogłaby mieć negatywny wpływ na nasze dotychczasowe osiągnięcia w takiej gierce.