Wypad do stylowej restauracji

Jest mnóstwo możliwości spędzenia wolnego czasu, zwłaszcza z wybranką serca. Zaczynając od przechadzki po parku, przez film w kinie, wesołe miasteczko, spektakle, do wypadu do restauracji. Zadaniem mężczyzny w takiej sytuacji będzie zapewnienie komfortu, atrakcji i mile spożytkowanego czasu dziewczynie – czy też damie – w końcu mówi się, że to on zaprasza ją, nie na odwrót.

Continue reading


Sposoby na relaks

Pracujemy dziś coraz to więcej, osiem, do dwunastu godzin na dzień. Później jeszcze zakupy, apteka, inne drobne sprawy i wreszcie oczekuje na nas rodzina. Maluchowi trzeba przeczytać bajeczkę na dobranoc, ze starszym odrobić zadania bądź po prostu posiedzieć razem po to, by nie utracić kontaktu z dzieckiem i jego rzeczywistością. W międzyczasie jeszcze pożądałoby się spędzić nieco czasu z oblubienicą. Na te wszystkie sprawy potrzeba dwu rzeczy: czasu i relaksu. Nie spędzimy zadowalającego wieczoru z pociechami jeżeli nie będziemy umieli się zrelaksować.

Continue reading


Unikatowe i przepiękne komplety do grzanego wina

Podczas zimnej pogody znakomitym pomysłem jest rozgrzanie się przy kubku aromatycznego grzanego wina. W dzisiejszych czasach jednak nie trzeba zupełnie wybierać się do knajp w tym celu – grzaniec zrobiony z wina własnego wyboru, doprawiony ulubionymi przyprawami to idealny pomysł na uprzyjemnienie chłodnych i wietrznych wieczorów. Grzaniec to także niewątpliwie dobre rozwiązanie w trakcie różnych imprez. W celu jego sporządzenia najlepiej mieć w domu piękny i praktyczny zestaw do grzanego wina, który spowoduje że jego przygotowanie okaże się znacznie prostszeoraz przyjemniejsze.

Continue reading


Wiesz dużo o winie? Czy orientujesz się jak powinno się pić i podawać wino? Ten ciekawy ceremoniał być Ci znany

Osoba odpowiednio wychowana, konsumując wino, musi zachowywać się w ten sposób, jakby je kosztowała. Długie lata uprawy winorośli zmieniły tę tradycję w sztukę. Dla wielbiciela tego trunku kosztowanie wina to nie tylko odbieranie jego smaku i aromatu zmysłami, lecz również czynność niemalże poznawcza. Jak prawidłowo kosztować wino? Jak je serwować gościom?

Continue reading