Wyjazd integracyjny do Berlina – które biuro podróży wybrać?

Wyjazdy motywacyjne dla pracowników dużych i średnich przedsiębiorstw, to coraz chętniej wybierana forma motywacji personelu przez pracodawców. Z myślą o tym stworzyliśmy cały szereg usług dedykowanych wyprawom firmowym. Z nami wyjazd incentive to przygoda.

Dzień 1
Punkt pierwszy to zbiórka pod siedzibą firmy i wyjazd z Wrocławia do Berlina.
Po przyjeździe grupa zostanie od razu ulokowana w Leonardo hotel Berlin i uda się do pobliskiej restauracji na obiad.

berlin

Źródło: www.orlicatravel.pl

Kolejny punkt wycieczki to zwiedzanie instalacji Alba Recykling. Po zakończeniu wizyty powrót do hotelu i czas wolny. Na wieczór zaplanowana jest uroczysta kolacja w wybranej przez firmę (miejsce zostanie wcześniej ustalone z organizatorem) restauracji.

Dzień 2
Po śniadaniu przewidziany jest spacer po Berlinie: na pierwszy ogień (strona internetowa połykacze ognia szczecin) Brama Brandenburska. Następnie zwiedzanie Reichstagu, gdzie w miarę możliwości wejście na taras widokowy w oszklonej kopule parlamentu. Później spacer w kierunku Alexanderplatz, gdzie można zobaczyć m.in. Fontannę Przyjaźni oraz górującą nad placem wieżę tv Fernsehturm. Po drodze trzeba zatrzymać się przy Katedrze Berlińskiej, wejść do środka, aby podziwiać jej wspaniałe wnętrze.

Nie zwlekaj – aktualny materiał (https://www.skalnik.pl/odziez/akcesoria/akcesoria-kapelusze-turystyczne) już jest na naszej witrynie. Wejdź w poniższy link i tam znajdziesz masę dodatkowych wiadomości na temat tego ciekawego wątku.

tuż obok katedry jest Jarmark Bożonarodzeniowy „Christmas Magic”. Niezliczone atrakcje i pokazy przenoszą gości w cudowny świat. Swoje arcydzieła prezentują tutaj liczni rzeźbiarze i wielu innych rzemieślników. Turyści mogą na własne oczy ujrzeć jak powstają urzekające dzieła. Na scenie można podziwiać występy wielu artystów, takich jak np. żonglerzy oraz wykonawcy muzyki klasycznej. Wybitni kucharze prezentują rozmaite dania, które zadowolą gusta niejednego smakosza. Wszystko to oferują nasze wyjazdy motywacyjne.

Ponadto warto skusić się na:

1) Zwiedzanie Muzeum Muru Berlińskiego – muzeum mieści się na trzech kondygnacjach budynku przy Friedrichstraße, obok dawnego posterunku Checkpoint Charlie. Znajdują się tu wielorakie eksponaty z czasów podziału i zimnej wojny.

2) Zamek Charlottenburg – budowla, której budowę zaczęło się w XVII wieku i której północne skrzydło ukończono w 1746 roku, ucierpiała w czasie wojny. Teraz odrestaurowana, zachwyca odwiedzających swoimi bogatymi wnętrzami. Szczególnie konieczna polecania jest Porcelanowa Komnata z dziełami pochodzenia azjatyckiego. Za pałacem mieści się wspaniały ogród w stylu francuskim oraz park angielski.

3) Pergamon – muzeum przedstawia eksponaty w trzech oddzielnych kategoriach: Klasyczna Kolekcja Antyków, Antyczne Muzeum Bliskiego Wschodu i Muzeum Sztuki Muzułmańskiej.

Na zakończenie powrót do hotelu i obiad w przyhotelowej restauracji. Następnie wyjazd do domu. Na kolejne podróże biznesowe zapraszamy z nami. Zobacz też: